Вас вітає інтернет-магазин Ice House!


Компанія ICE HOUSE спеціалізується з продажу товарів для занять фігурним катанням на ковзанах. Інтернет магазин ICE HOUSE допоможе Вам підібрати і купити професійні фігурні ковзани, а також аксесуари для фігурного катання. У нашому магазині представлені професійні фігурні ковзани і черевики провідних фірм виробників: RISPORT, EDEA, GRAF, JACKSON; леза для фігурного катання: WILLSON, MK, і аксесуари RISPORT, EDEA, GRAF і т.д. Також ми пропонуємо комплексне сервісне обслуговування.

Якщо Ви новачок у фігурному катанні і Вас цікавить які ковзани купити, де купити професійні фігурні ковзани, ми допоможемо розібратися і підібрати потрібну Вам модель.

У нашому інтернет магазині Ви знайдете ковзани для фігурного катання будь-яких розмірів і комлектации. Купити фігурні ковзани і аксесуари до них для Вас і Вашої дитини - немає нічого простіше!


Ми пропонуємо дитячі ковзани різних розмірів для тих, хто тільки почав займатися фігурним катанням, і тим, для кого це вже професійний спорт.


Жіночі фігурні ковзани і черевики, костюми для катання від кращих світових брендів в нашому інтернет магазині. Ми допоможемо підібрати найзручніші жіночі фігурні ковзани для початківців, для любителів та професіоналів.


Чоловічі фігурні ковзани для одиночного і парного катання, а також для танців на льоду, все це в інтернет магазині компанії ICE HOUSE. У нас Ви можете підібрати зручні та якісні чоловічі фігурні ковзани будь-якого необхідного розміру.


Як вибрати ковзани і леза щоб вони не підвели вас на льоду? Ми допоможемо Вам підібрати потрібні черевики і леза до них в залежності від вашого рівня і потреб: ковзани для початківців, ковзани для любителів і професіоналів, ковзани для парного або одиночного катання. Ми розповімо, як вибрати ковзани правильно.


Професійні ковзани для фігурного катання від провідних світових виробників - найкращий вибір для тих, хто вперше прийшов на лід, і для тих, хто займається катанням не перший рік. Професійні ковзани набагато міцніше і надійніше звичайних, виконані з більш якісних матеріалів. На сайті інтернет магазину ICEHOUSE Ви можете підібрати для себе і Вашої дитини професійні ковзани для фігурного катання і леза до них.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.