Шановні покупці!


Пропонуємо Вам вибрати зручний спосіб оплати Вашого замовлення:
- Готівкова оплата: при отриманні товару в г. Харьков. Оплата проводиться співробітнику служби доставки;
- Безготівкова оплата: після оформлення замовлення ми Вам надаємо розрахунковий рахунок. Доставка проводиться після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами після оформлення замовлення і надасть всі необхідні реквізити, а так же уточнить деталі Вашого замовлення.

При покупці в Інтернет магазині «Ice House» товару на суму понад 3000 гривень, доставка здійснюється за рахунок інтернет загазіна

Зворотній доставка грошових коштів оплачується одержувачем окремо

Доставка товару в межах України здійснюється відповідно до тарифів компанії-перевізника! Час доставки 1-3 дні в залежності від віддаленості місця призначення. Термін доставки може бути продовжений через вихідні або святкових днів. При отриманні товару в присутності співробітника доставки необхідно перевірити цілісність, зовнішній вигляд і комплектацію Вашого замовлення.


Повернення товару:
Ви можете відмовитися від доставленого вам товару, в разі, якщо він не відповідає артикулу, який ви замовляли, або зіпсований. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими документами. Всі дії відбуваються відповідно до «Закону про захист прав споживачів».
Товар може бути повернений кур'єру безпосередньо в момент доставки.
 

Якщо у Вас виникнуть питання щодо оплати або доставці, ви можете звернутися до наших операторам.

 •  
  Телефон:
  +38 (097) 318-70-66,
 •  
  Графік роботи:
  Пн-пт: з 9.00 до 18.00, суб: з 10.00 до 16.00
  нд: вихідний
 •  
  E-mail:
 •  
  Служба доставки:
  з 10.00 до 20.00 у робочі дні
Вдалих Вам покупок!